Loading

Elektroninės parduotuvės Klaipėdoje dėka Jūs pasieksite didesnius esamų ir būsimų klientų srautus, o savo produkcija turėsite galimybę pasiūlyti visai valstybės ar net pasaulio rinkai. Tai leidžia paprastai ir tikslingai patikrinti produkto paklausą bei reguliuoti rinkodaros, pardavimų skatinimo bei aptarnavimo kokybės sprendimus. Internetinė parduotuvė padeda palaikyti glaudesnį ryšį su pirkėjais: nepriklausomai nuo jų buvimo vietos suteikti greitą ir profesionalų aptarnavimą, informuoti juos apie vykdomas akcijas, kurti asmeninius pasiūlymus bei analizuoti klientų veiksmus, padedančius operatyviai prisitaikyti prie rinkos pokyčių. Internetinio verslo pradžia – vienas veiksmingiausių būdų, šiandien leidžiančių judėti nusistatytų rezultatų bei pardavimų link. (Elektroninių parduotuvių kūrimas)

Mūsų siūlomi sprendimai:

  • Elektroninių parduotuvių kūrimas ir atnaujinimas Klaipėdoje
  • Elektroninių parduotuvių administravimas
  • Elektroninių parduotuvių techninis aptarnavimas

» Sklandaus darbo su elektronine parduotuve pagrindas – paprastas naudojimas ir funkcionalumas. Individualiai Jums pritaikysime turinio valdymo sistemą, kuri leis patogiai ir greitai pridėti bei atnaujinti parduotuvės siūlomos produkcijos pateikimo informacija.

» Norint sėkmingai garantuoti pardavimus – reikalinga tikslinės parduotuvės auditorijos analizė. Atsižvelgdami į rinkoje vyraujančius standartus, vartotojų elgsenos modelius ir Jūsų verslo individualumą, sukursime unikalią ir tikslingą elektroninės parduotuvės struktūrą.

» Kad projektas būtų žinomas ir matomas, reikalinga tinkamai paruošta rinkodaros strategija. Panaudosime tinkslingiausius reklamos viešinimo bei informacijos sklaidos kanalus, kurie padės į Jūsų elektroninę parduotuvę Klaipėdoje atvesti nustatyta bei tinkama klientų auditoriją.

Įgyvendinti e-komercijos projektai

Naujausi mūsų sukūrtų e-komercijos projektų pavyzdžiai.

Elektroninė parduotuvė miboard
Internetinė svetainė vilniaus kultūros centras
Service Name
Elektroninė parduotuvė miboard
Internetinė svetainė vilniaus kultūros centras
teddybear.lt
Elektroninė parduotuvė miboard
Internetinė svetainė vilniaus kultūros centras
Metalo supirkimas

E-Rinkodaros strategija

Atsižvelgdami į naujausius rinkodaros standartus, sukursime elektroninės parduotuvės struktūrą, kuri maksimaliai ir efektyviai pristatys Jūsų siūlomą produkcija.

Unikalus / pritaikyta dizainas

Elektroninių parduotuvių dizainas ir išdėstymas kurimas pritaikant dizainą bei spalvinę gamą prie Jūsų verslo projekto firminio stiliaus ar prekinio ženklo standartų.

Turinio valdymo sistema

Kuriant projektus naudojame turinio valdymo sistemas, su kuriomis galėsite paprastai keisti bei pridėti naują produkcija bei jos informaciją be jokių programavimo žinių.

Funkcionalumas

Kuriamos parduotuvės yra modernios ir funkcionalios, turinčios visas šiandieniniam verslui būtiniausias pateikimo, aptarnavimo bei įmoku surinkimo funkcijas, pritaikomas atsižvelgiant į kiekvieno verslo projekto individualumą.

Pritaikymas sistemoms

Parduotuvės kuriamos pagal šiandieninius paieškos sistemų standartus ir pilnai pritaikomos naudojimui tiek asmeniniams kompiuteriams, tiek mobiliesiems įrenginiams.

Techninis palaikymas

Atlikus visus elektroninės parduotuvės paruošimo darbus, teikiame nemokamą techninį aptarnavimą bei konsultuojame visias parduotuvės vystymo bei rinkodaros klausimais.

Mūsų klientai ir parneriai

Bendradarbiaujame ir aptarnaujame įvairių tipų verslo projektus ir prekinius ženklus visame pasaulyje.

Logistics group
Tomtrak
ITC
OJCREW
ONDEEP MUSIC
Dakaras
United traders
progo renginiai
Amber traders
Biofabrikas
ELFEGROUP
Vilniaus kultūros centras

Išnaudokite visas e-komercijos galimybes

Gaukite konkurencingą e-komrecijos pasiūlymą orientuotą į jūsų individualius poreikius ir esamus rinkos standartus.