Loading

Bendra informacija

Vadovaudamiesi tarptautiniais asmens duomenų kaupimo ir privatumo teisės įstatymais bei kitais šią stritį reglamentuojančiais teisės aktais, įsipareigojame saugoti internetinės svetainės lankytojų privatumą.

Kaupiame, naudojame bei atskleidžiame tik tuos asmeninius duomenis, kurie yra būtini įvykdyti sutartyje nurodytus tikslus. Mes galime dalintis asmeninias duomenimis su visais šios įstaigos darbuotojais, kurie tiesiogiai susiję su sutartyje nustatytų tikslų įgyvendinimu. Naudojant trečiųjų šalių paslaugų teikėjus, turime teisę perduoti asmeninius duomenis šioms šalims, norint įgyvendinti sutartyje nustatytus tikslus.

Naudodamiesi šia svetaine sutinkate su pateikiama bei naudojama politika, terminais ir sąlygomis. Šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų (angl. Cookies) naudojimu bei saugojimu.


Slapukai (anglų kalboje - cookies)

Slapukai, kurie ya naudojami šioje internetinėje svetainėje, nepažeidžia joje besilankančių asmenų privatumo. Šie slapukai yra naudojami kalbos vertimo, auditorijos tyrimo tikslams bei siekiant kuo optimaliau nustatyti svetainės naudojimo tipą ar apimtį, taip pat jie gali būti naudojami tiesioginėje rinkodaroje. Mes nekataloguojame tokios vartotojų asmeninės informacijos kaip asmeninis elektroninio pašto adresas, telefono numeris, banko kortelių numeriai.

Slpukai nekopijuoja ir nesuteikia galimybės prieti prie naudojamo kompiuterio kietojo disko. Slapukai gali būti blokuojami naršyklės nustatymuose bei bet kada ištrinami. Tačiau dėl šios priežasties gali sumažėti puslapių funkcionalumas, dėl to tai nerekomenduotina.

Mes renkame bei kataloguojame asmeninius duomenis tik šiems tikslams: klientų pasiekiamumui, visų tipų rinkodarai, atsiliepimų gavimui bei analizavimui, prašomos informacijos pateikimui bei paslaugų teikimui.

Taip pat, turime teisę dalintis tokiais asmeniniais duomenimis, kaip apsilankymas svetainėje ir el. Pašto perėjimai, su partneriais bei rinkodaros tikslams.


Vietos analizė

Šioje svetainėje yra pasitelkiama „Google Inc.“ valdoma tinklo analizės paslauga – vietos analizė. Šiai paslaugai yra pasitelkiami slapukai, kurie padeda atlikti tinklo srauto analizę. Slapukais generuojama informacija bus kataloguojama ir saugoma.Ši informacija nesusies vartotojų su jokiais kitais jų duomenimis. Pasitelkus šią gautą informaciją yra pateikiami tikslingesnės rinkodaros planai.

Vietos analizės duomenys gali būti perduoti trečiosioms šalims įstatymuose nustatytais atvėjais arba kai trečiosios šalys apdoroja informaciją.

Naudodamiesi šia internetine svetaine sutinkate su vietos analizės paslauga bei Jūsų asmeninių duomenų apdorojimą pagal šią politiką.


Papildoma informacija

Mes pasiliekame teisę bet kada keisti, modifikuoti ar papildyti jau esamą privatumo politiką, panaudojant anksčiau surinktus asmeninius duomenis tolimesniam darbui. Bet kokie šios politikos pasikeitimai bus skelbiami šiame interneto svetainės puslapyje.