Loading

Verslo reklamos galimybės Klaipėdoje įžengė į naują erą – skaitmeninės rinkodaros amžių, kuris pakeitė visas iki šiol standarines rinkodaros taisykles. Neaprėpiamos interneto galimybės padeda tapti matomais visame pasaulyje ir rasti kelią į tikslinį vartotoją bei sukurti gilesnį ryšį, leidžiantį jį išlaikyti, intriguoti ir pastūmėti mums palankių sprendimų link. Mes žinome, kaip efektyviai panaudoti visus nusistatytus interneto rinkodaros kanalus, ir juos tarpusavyje suderinti taip, kad būtų sukurtas kuo stipresnis santykis su Jūsų potencialių pirkėjų auditorija. Dirbdami su mumis, pasieksite nustatytus rinkodaros tikslus, investuosite kur kas tikslingiau ir efektyviau, praplėsite esamų ir būsimų klientų ratą bei pastebimai padidinsite tiek fizinius tiek skaitmeninius pardavimus.

» Pasitelkiant skaitmeninės rinkodaros technologijas padidinsime Jūsų prekinio ženklo žinomumą ir matomumą internete.

» Pasieksime Jūsų tikslinę auditoriją Klaipėdoje bei generuosime naujas potencialių klientų užklausas, kurias galėsime paversti realiais pardavimais.

» Užmegzsime ir išlaikysime glaudų bei lojalų ryšį su Jūsų verslo esamų ar būsimų klientų auditorija.

Rinkodaros Konsultacijos

Išanalizavę Jūsų verslo kryptį ir pobūdį, pakonsultuosime kokie rinkodaros sprendimai ir reklamos kanalai yra patys efektyviausi.

» Žiūrėti plačiau

Reklama Google paieškos tinkle

Naudojant Google reklamos platforma iškilsite į matomas paieškos sistemos rezultatų pozicijas ir pritrauksite tikslinius lankytojus į savo internetinę svetainę.

Interneto remarketingas

Rinkodaros procesas, kurio metu į Jūsų internetinę svetainę yra sugrąžinami anksčiau apsilankę, Jūsų prekėmis ar paslaugomis besidomintys vartotojai.

Display (banerinė) reklama

Naudojant banerinės reklamos platforma, turėsite galimybę verslo pasiūlymus pateikti vaizdu, kuri leidžia dar efektyviau atkreipti potencialių lankytojų dėmesį.

Elektroninio pašto rinkodara

Sprendimas suteikia galimybę užmegsti veiksmingą ryšį su tiksline auditorija: realiu laiku informuosite apie naujausius Jūsų verslo pasiūlymus ir naujienas.

Reklama YouTube vaizdo tinkle

Naudodami reklamą Youtube vaizdo tinkle pasieksite apie 75proc. Interneto naršytojų bei galėsite pilnai anlizuoti vartotojų reakcijas į video reklamą.

Optimizacija paieškos sistemoms (SEO)

Paieškos sistemų optimizacijos dėka svetainė yra iškeliama į matomas pozicijas google paieškoje, taip padidinant tikslinių lankytojų srautą ir pardavimų skaičių.

» Žiūrėti plačiau

Socialinių tinklų rinkodara

Socialinių tinklų rinkodara padedės plėsti galimų klientų auditoriją, paskatins susidomėjimą Jūsų siūlomomis prekėmis ar paslaugomis bei paliks glaudų tarpusavio ryšį.

» Žiūrėti plačiau

Mūsų klientai ir parneriai

Bendradarbiaujame ir aptarnaujame įvairių tipų verslo projektus ir prekinius ženklus visame pasaulyje.

Logistics group
Tomtrak
ITC
OJCREW
ONDEEP MUSIC
Dakaras
United traders
progo renginiai
Amber traders
Biofabrikas
ELFEGROUP
Vilniaus kultūros centras

Išnaudokite visas skaitmeninės rinkodaros galimybes

Gaukite konkurencingą pasiūlymą orientuotą į jūsų individualius poreikius ir esamus rinkos standartus.