Loading

Ieškodama juos dominančios informacijos Klaipėdoje, interneto auditorija naudojasi tokiomis paieškos sistemomis kaip Google, Yandex, Bing ar Yahoo, todėl labai svarbu, kad Jūsų interneto svetainė būtų matoma pirmuose paieškos rezultatų puslapiuose. Kokie yra SEO optimizacijos procesai? Visų pirma, būtina išsiaiškinti, kokiomis frazėmis (raktiniais žodžiais) potencialūs klientai dažniausiai ieško Jūsų prekių ar paslaugų, bei įvertinti šių raktinių žodžių konkurencingumo galimybes. Tai pamatas, kuris leidžia orientuotis į tolimesnius darbus, apimančius vidinę ir išorinę paieškos sistemų optimizaciją. Kadangi lankytojai yra linkę pervesti tik keletą pirmųjų puslapių, buvimas aukštoje Google pozicijoje garantuos didesnį tikslinių vartotojų srautą bei geresnius pardavimus. Mes išanalizuosime Jūsų veiklą, ieškosime efektyviausių sprendimų ir prižiūrėsime visus paieškos sistemų optimizacijos procesus, taip padidindami svetainės organinį lankomumą bei skatindami tiek fizinius, tiek skaitmeninius pardavimus.

Mūsų siūlomi sprendimai:

 • SEO auditas ir rinkos analizė
 • Vidinė-išorinė SEO optimizacija
 • Reputacijos paieškos sistemose valdymas

» Kad mūsų sukurta strategija būtų kuo palankesnė Jūsų verslui Klaipėdoje, įvertinsime analogiška veikla užsiimančių įmonių rinkodaros veiksmus bei išsiaiškinsime Jūsų pranašumą. Taip pat atliksime svetainės auditą, kuris padės įvertinti rinkos konkurencingumą bei imtis tinkamų priemonių, leidžiančių sukurti tiksliais skaičiavimais ir realiomis galimybėmis paremtą veiksmų planą, kuris padės pasiekti nustatytas paieškos sistemų pozicijas.

» Remdamiesi nustatytais paieškos sistemų standartais, atliksime Jūsų internetinio puslapio struktūrinę-vidinę optimizaciją. Po optimizacijos Jūsų interneto svetainė pasidarys ne tik patraukli vartotojui, bet ir kur kas pastebimesnė bei randamesnė paieškos sistemų algoritmų.

» Pasirūpinsime išorine svetainės optimizacija: sugeneruosime tikslingus srautus, nukreipiančius į Jūsų interneto puslapį, skatinsime savaiminę išorinių nuorodų plėtrą bei užtikrinsime, kad reputacinės nuorodos į Jūsų puslapį būtų nukreiptos tik iš patikimų, nekintančių šaltinių.

 • Projekto pažinimas

  Pirmasis paieškos sistemų optimizacijos žingsnis - tai verslo projekto optimizacijos galimibių bei konkurencinės aplinkos pažinimas. Mes atliksime Jūsų interneto svetainės raktažodžių analizę, įvertinsime optimizacijos galimybes bei esamų raktažoždių rinkos konkurencingumą. Šių procesų metu galėsime nusistatyti Jūsų verslui palankiausius optimizacijos veiksnius bei paruošti tinkamą tolimesnių veiksmų strategiją.

 • Strategijos sukūrimas

  Kad optimizacija būtų veiksminga ir efektyviai generuotų nustatytus rezultatus, sukursime tikslingą, rinkos aplinkos analizę paremta paieškos sistemų optimizacijos strategija. Orientuodamiesi į parengtą stategiją galėsime efektyviai paskirstyti naujus etapinius procesus bei veiksmingai naudoti optimizacijai skiriamą biudžetą.

 • Vidinė optimizacija

  Atsižvelgdami į nustatytus paieškos sistemų strandartų reikalavimus bei tendencijas, atliksime interneto svetainės vidinę optimizaciją. Interneto svetainės turinys bei struktūra taps patraukli ir lengvai randama visoms pasirinktoms paieškos sistemoms. Sutvarkius svetinės vidinę dalį turėsime paruoštus pamatus tolimesniems optimizacijos procesams.

 • Išorinė optimizacija

  Reguliariai generuosime tikslingą interneto svetainės turinį, kuris bus talpinamas į aukštus reitingus turinčius interneto srautus, nukreipiamus į Jūsų puslapį. Generuodami aukšto reitingo srautus užtikrinsime verslo matomumą internetinėje erdvėje, taip keldami Jūsų svetainės reputaciją paieškos sistemų tinkle ir užtikrindami vis aukštesnės paieškos rezultatų pozicijas.

 • Rezultatų analizė

  Visų optimizacijos procesų metu teiksime reguliarias pasiektų rezultatų ataskaitas, kuriose atsispindės svarbiausi rodikliai, leidžiantys įvertinti atliktų procesų veiksmingumą. Atsižvelgiant į pasiektus rezultatus galėsime planuoti sekančius strateginius etapus bei reikiama linkme pakreipti jau vykdomus optimizacijos procesus.

Mūsų klientai ir parneriai

Bendradarbiaujame ir aptarnaujame įvairių tipų verslo projektus ir prekinius ženklus visame pasaulyje.

Logistics group
Tomtrak
ITC
OJCREW
ONDEEP MUSIC
Dakaras
United traders
progo renginiai
Amber traders
Biofabrikas
ELFEGROUP
Vilniaus kultūros centras

Išnaudokite paieškos sistemų optimizacijos galimybes

Gaukite konkurencingą pasiūlymą orientuotą į jūsų individualius poreikius ir esamus rinkos standartus.