Loading

Socialiniai tinklai jau seniai tapo ne tik komunikacijos, bet ir verslo reprezentavimo sprendimų įrankiu. Kai kurie prekių ženklai savo populiarumo aukštumas pasiekė būtent investuodami į reklamą socialiniuose tinkluose ir socialinių tinklų rinkodara Klaipėdoje, todėl tai vienas geriausių būdų priartėti prie potencialaus ar esamo kliento. Kad turinys nepasiklystų perteklinės informacijos platybėse ir pasiektų reikiamą auditoriją, būtina strategija ir puikus socialinių tinklų rinkodaros išmanymas. Mūsų komandos nariai, kurie dirbs su Jūsų paskyromis, tiesiog gyvena internetu ir žino visas socialinių tinklų valdymo naujoves bei subtilybes, todėl ne tik praplėsime Jūsų klientų auditoriją, bet ir ją išlaikysime.

Mūsų siūlomi sprendimai:

 • Socialinių tinklų auditas
 • Viešinimo srategijos kūrimas
 • Komunikacija socialiniuose tinkluose
 • Reklamos kampanijų administravimas

» Mes sukursime socialinių tinklų bendruomenę, kurios interesai atitinka Jūsų prekės ženklo koncepciją. Plėsdami potencialių klientų ratą, juos išlaikysime sudomindami pateikiamu turiniu, kuris veiks kaip tiesioginis rinkodaros kanalas, padedantis nulemti tikslinės auditorijos veiksmus ir didinti Jūsų verslo populiarumą skaitmeninėje erdvėje.

» Užmezgus, ir nuolat palaikant ryšį, bei tikslingai komunikuojant Klaipėdoje, skatinsime Jūsų auditorijos lojalumą, kuris ateityje išaugs į socialinę rinkodarą, kuomet patys vartotojai pritrauks naujų potenčialių klientų auditorijų, bei skatins susidomėją Jūsų verslu.

» Kadangi visų tipų auditorijų įtraukimas į socialinius tinklus kasdien vis plečiasi, tapsite vis geriau matomi, atpažįstami, o specializuotas reklamas pritaikysime tik tai auditorijai, kuriai Jūsų produkcija ar paslauga, kuri iš tiesų yra tikslinga bei aktuali.

 • Projekto pažinimas

  Pirmasis socialinių tinklų rinkodaros žingsnis - tai verslo projekto pažinimas. Mes atliksime Jūsų verslo ir galimos auditorijos auditą, įvertinsime socialinių tinklų komunikacijos galimybes ir rinkos aplinkos konkurencingumą. Tai mums padės nusistatyti Jūsų verslui palankiausius veiksnius bei paruošti tinkamą komunikacijos strategiją.

 • Strategijos sukūrimas

  Kad Jūsų verslo komunikacija judėtų teisinga kryptimi bei būtų pastebėta ir matoma, sukursime tikslingą, rinkos aplinkos analize paremtą socialinių tinklų komunikacijos strategiją. Remdamiesi strategija, greitai ir veiksmingai pasieksime tikslinę auditoriją, skatinsime prekinio ženklo lojalumą bei Jūsų pardavimams naudingų veiksmų atlikimą.

 • Komunikacijos vykdymas

  Kad Jūsų verslo komunikacija judėtų teisinga kryptimi bei būtų pastebėta ir matoma, sukursime tikslingą, rinkos aplinkos analize paremtą socialinių tinklų komunikacijos strategiją. Remdamiesi strategija, greitai ir veiksmingai pasieksime tikslinę auditoriją, skatinsime prekinio ženklo lojalumą bei Jūsų pardavimams naudingų veiksmų atlikimą.

 • Rezultatų analizė

  Viso komunikacijos proceso metu teiksime reguliarias rezultatų ataskaitas, kuriose atsispindės svarbiausi rodikliai, leidžiantys įvertinti atliktų procesų veiksmingumą. Atsižvelgiant į pasiektus rezultatus galėsime planuoti sekančius komunikacijos strateginius etapus bei reikiama linkme pakreipti jau vykdomus procesus.

Mūsų klientai ir parneriai

Bendradarbiaujame ir aptarnaujame įvairių tipų verslo projektus ir prekinius ženklus visame pasaulyje.

Logistics group
Tomtrak
ITC
OJCREW
ONDEEP MUSIC
Dakaras
United traders
progo renginiai
Amber traders
Biofabrikas
ELFEGROUP
Vilniaus kultūros centras

Išnaudokite socialinių tinklų galimybes

Gaukite konkurencingą pasiūlymą orientuotą į jūsų individualius poreikius ir esamus rinkos standartus.