Loading

Internetinė svetainė – tai jūsų įmonės elektroninė vizitinė kortelė, kuri leidžia vartotojui susidaryti įspūdį apie atitinkamą produkcija ar paslaugą prieš tiesiogiai susiduriant su ja. Norint, kad Jūsų prekės ar paslaugos greičiau pasiektų vartotojus, pirmiausia reikia tapti matomu internete. Interneto svetainės kūrimo procese svarbu ne tik dizaino elementai ar efektyvus struktūrinis turinys, bet ir pati svetainės platforma bei turinio valdymo sistema. Visa tai suteikia galimybę greitai atnaujinti informaciją, prisitaikyti prie kintančių vartotojų norų, esamos rinkos sąlygų bei vykdomos nustatytos rinkodaros strategijos.

Mūsų siūlomi sprendimai:

  • Internetinių svetainių kūrimas
  • Internetinių svetainių atnaujinimas
  • Internetinių svetainių administravimas
  • Internetinių svetainių talpinimas
  • Internetinių svetainių techninis aptarnavimas

» Internetinėje erdvėje – labai svarbu yra pirmas įspūdis, todėl svetainė turi efektyviai reprezentuoti Jūsų įmonės siūlomas prekes ar teikiamas paslaugas. Mes sukursime tinklapį, kuriame vyraus tikslingas vizualinis ir tekstinis struktūros pateikimas, išryškinantis Jūsų verslo individualumą bei įtrauks nustatytą auditoriją vos po pirmojo apsilankymo.

» Tiksliausias kelias į pardavimus – galimybė informaciją pateikti aiškiai ir greitai. Mes pritaikysime visus efektyviiausius sprendimus, kurie būsimai interneto svetainei suteiks galimybę patogiai ir greitai naršyti bei gauti visą Jūsų klientui naudingą informaciją realiu laiku.

» Kurdami interneto svetainės planą, atsižvelgiame į esamą rinkos aplinka, vykdomą rinkodaros strategiją bei stengiamės, kad kiekvienas svetainės struktūrinis elementas duotų apčiuopiamą rezultatą generuojant nustatytus strateginius tikslus.

Įgyvendinti interneto projektai

Naujausi mūsų sukūrtų internetino projektų pavyzdžiai.

Elektroninė parduotuvė miboard
Internetinė svetainė vilniaus kultūros centras
Service Name
Elektroninė parduotuvė miboard
Internetinė svetainė vilniaus kultūros centras
Metalo supirkimas
Internetinė svegianė ugnerta
Elektroninė parduotuvė miboard
Internetinė svetainė vilniaus kultūros centras
teddybear.lt

Rinkodaros strategija

Atsižvelgdami į naujausius rinkodaros standartus, sukursime svetainės struktūrą, kuri maksimaliai efektyviai reprezentuos Jūsų produktus ar paslaugas.

Unikalus / pritaikyta dizainas

Internetinių svetainių dizainas ir išdėstymas kuriamas pritaikant dizainą ir spalvinę gamą prie Jūsų verslo projekto firminio stiliaus ar prekinio ženklo standartų.

Turinio valdymo sistema

Kuriant svetaines naudojame turinio valdymo sistemas, su kuriomis galėsite paprastai readaguoti, atnaujinti bei pridėti naują ar kintančią informaciją be jokių programavimo žinių.

Funkcionalumas

Svetainės yra modernios ir funkcionalios, turinčios visas šiandieniniam versui būtiniausias funkcijas, pritaikomas atsižvelgiant į kiekvieno verslo projekto individualumą.

Pritaikymas sistemoms

Svetainės kuriamos pagal visus šiandieninius paieškos sistemų standartus ir pilnai pritaikomos naudojimui tiek asmeniniams kompiuteriams, tiek mobiliesiems įrenginiams.

Techninis palaikymas

Atlikus visus internetinės svetainės paruošimo darbus, teikiame nemokamą techninį aptarnavimą bei konsultuojame svetainės vystymo ir rinkodaros klausymais.

Mūsų klientai ir parneriai

Bendradarbiaujame ir aptarnaujame įvairių tipų verslo projektus ir prekinius ženklus visame pasaulyje.

Logistics group
Tomtrak
ITC
OJCREW
ONDEEP MUSIC
Dakaras
United traders
progo renginiai
Amber traders
Biofabrikas
ELFEGROUP
Vilniaus kultūros centras

Išnaudokite visas interneto galimybes

Gaukite konkurencingą svetainės kūrimo pasiūlymą orientuotą į jūsų individualius poreikius ir esamus rinkos standartus.